ФОРМУЛА СИСТЕМ БЕЗПЕКИ "ЦЕНТР"

                           ЧЕРКАСЬКА  ОХОРОННА  КОМПАНІЯ

   

Охоронна компанія ” Формула систем безпеки «ЦЕНТР» успішно веде свою роботу понад 22 років, діючи строго відповідно до законів України та нормативних актів, що регламентують діяльність структур приватної охорони. має багаторічний досвід на ринку охоронних послуг м.Черкас

За цей час, придбано довіру багатьох клієнтів

Группа реагирования Формула систем безопасности Центр

Основний напрямок діяльності охоронної  компанії “ФОРМУЛА СИСТЕМ БЕЗПЕКИ” – фізична та технічна охорона державної, колективної та приватної власності у м.Черкаси та м. Сміла за  допомогою засобів охоронної сигналізації

Діяльність здійснюється на основі ліцензії МВС України №Ліцензія МВС України АВ № 366665 від 28.09.2007 року,

ПП “Формула Систем Безпеки “ЦЕНТР” пропонує приватним особам, підприємствам та організаціям різної форми власності послуги фізичної та технічної охорони за допомогою централізованого пульту охорони та власних груп оперативного реагування.

На базі Формула Систем Безпеки “ЦЕНТР” у м. Черкаси утворено пульт централізованого пульту охорони, на якому цілодобово чергують групи швидкого реагування. Групи швидкого реагування підготовлені та укомплектовані спецзасобами для виконання службових завдань згідно з чинним законодавством України.

Багаторічний стаж роботи та досвід нашої організації говорять самі за себе.

Ми гарантуємо безпеку та якість послуг, що надаються, на будь-якому довіреному нам об’єкті.

Вважаємо, що створення та забезпечення почуття безпеки в сучасному світі — це якраз розумне поєднання досвіду та технологій, що розвиваються. Ми робимо це кожного дня.

Ми пропонуємо комплексні рішення в галузі безпеки, починаючи від простих охоронюваних та технічних служб охорони до складних систем безпеки та проектування, монтажу та обслуговування відеосистем. З нами ви можете сміливо довіряти безпеці свого будинку, бізнесу чи заходу.  

Введіть текст заголовка